KONST / Litografier / Färglitografi 11525279
nr 1152 5279
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Färglitografi, 1973, fågel, signerad och numrerad 2/7, motivet: 82x61
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:57:01
11/12 16:11:56
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner